AH Paracetamol/coffeïne 500/50 mg
AH
AH Paracetamol/coffeïne 500/50 mg

  Duurzaamheid

Keurmerken

Er zijn geen topkeurmerken of duurzaamheidsmaatregelen bekend van dit product. Dit kan betekenen dat er duurzaamheidsrisico's zijn op het gebied van milieu, mensenrechten of dierenwelzijn.

  Gezondheid


Voor dit product kan geen gezondheidsscore berekend worden.

Voedingswaarden

Geen informatie beschikbaar over de voedingswaarden van dit product

Ingrediënten

De werkzame stoffen in dit middel zijn paracetamol en coffeïne, De andere stoffen (hulpstoffen) in dit middel zijn: maïszetmeel, gelatine (E485), croscarmellosenatrium (E468), magnesiumstearaat (E470b)

Bron

Etiketinformatie als ingrediënten, voedingswaarden en keurmerken is verzameld uit verschillende databronnen. Laatst gewijzigd op 15-10-2023.

Boodschappenvergelijker

Vergelijk AH Paracetamol/coffeïne 500/50 mg met een ander product naar keuze op gezondheid en duurzaamheid.

Zoek nog een product op

Meer lezen over Questionmark?

Achtergrond